header

TOP Klienti

Tisk Email

Oddělení velkých zákazníků

Pro splnění náročných požadavků na komplexnost služeb ze strany velkých zákazníků z oblasti státní správy, bankovnictví a průmyslu, bylo založeno specializované oddělení pro VIP klientelu.  Toto oddělení se orientuje na poskytování komplexních služeb v oboru Informačních Technologií na základě individuálních požadavků zákazníka. Nabídka zahrnuje komplexní řešení v oblastech výpočetní a kancelářské techniky. Nejen šíře sortimentu, ale i poradenské a servisní služby, způsoby financování a další služby jsou vždy přizpůsobovány potřebám zákazníka. 

VIP oddělení 

Oddělení je určené pro velké společnosti, které potřebují poskytování rychlých služeb, podporu, proaktivní a reaktivní služby, asistenci vlastního  obchodníka. Služba je poskytována z našeho centrálního sídla v Ostravě.

Oddělení VIP zákazníků je dobře propojena na ostatní oddělení a dokáže tak poskytnout dobře navrženou a organizovanou technickou podporu. Zařazením Vaší společnosti pod toto oddělení získá Vaše společnost profesionální služby a absolutně špičkovou technickou podporu. Kromě komplexních dodávek za dopředu daných speciálních podmínek Vám toto oddělení pomůže úspěšně zavádět, udržovat a rozšiřovat počítačové systémy. 

Oddělení VIP poskytuje tyto služby

Osobní asistent - bude Vám přidělen osobní obchodník, na kterého se můžete obracet se svými požadavky obchodního i technického směru.

Technická podpora -- rychlá, přesná řešení všech problémů souvisejících s provozem počítačových systémů.

Technické služby a informace -- informace o novinkách problémech v IT. 

Speciální cenovou politiku -- pro Vaší společnost budou platit speciální ceny dohodnuté rámcově nebo při jednotlivých kontraktech

Akční nabídky -- budete moci se využívat speciálních nabídek jako jsou demo produkty, dotované produkty apod.

Týmová spolupráce -- pro lepší poznání a dokonalou spolupráci pořádáme pro klienty VIP firemní akce, doprovázené dobrou zábavou, sportem, případně jinými aktivitami. 


Klíčové komponenty služby

Osobní asistent - Každému zákazníku VIP je přidělen osobní obchodník, který úzce spolupracuje s řídícími a technickými pracovníky naší organizace. Jeho úkolem je zajistit hladký běh dodávek zboží a služeb tak, aby byly vaše projekty včas završeny.  Tato úzká vazba a porozumění vašim požadavkům vám zajistí optimální podporu a služby.

Telefonická podpora - v rámci oddělení VIP máte přístup ke špičkovým expertům naší společnosti pro podporu zákazníků 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu. Zavedené postupy, jimiž se do řešení vašich požadavků zapojují další pracovníci ABM zaručují, že vašim potřebám bude věnována podpora v té míře, jaká bude třeba ke konečnému zvládnutí všech problémů. Vazba na vývojové pracovníky zajistí v nezbytných případech i dodání celkového řešení problematiky klienta.  V méně kritických případech je možné zvolit i řešení problému elektronickou cestou.

Informace - pravidelné zasílání informací Vám přinese mnoho novinek a řešení, které obsahují řadu doporučení, jak snížit dlouhodobé náklady na podporu a správu počítačového prostředí. Kromě toho se budete účastnit pravidelných konzultací, které průběžně nabízejí rady, jak vybrat a efektivně implementovat produkty.

Koordinace více dodavatelů - naše oddělení v rámci poskytování komplexních služeb zamezí tomu, aby v případě, kdy vaše prostředí pochází od více dodavatelů, svalovali vinu za případné problémy jeden na druhého. V případě kdy vyjde najevo, že problém nahlášený naší společnosti je zapříčiněn produktem jiného dodavatele, naše oddělení s ním bude problém řešit a pracovat na jeho odstranění.


Sdílejte s přátely

      

Server

Stránky běží na vlastním linuxovém serveru umístěném na páteřní lince. Jako HTTP server jsme zvolili APACHE.

Mysql

Jako databázový server jsme se rozhodli pro využití MySQL 5.

ABM Morava

počítače

eshop

it

výpočetní technika

hardware

software

internet

tvorba www stránek

programování

linux

microsoft

hosting

acer Executive partner

Hewlett packard Preferred partner

Microsoft gold partner

Joomla 1.5 Templates by JoomlaShine.com
TOPlist