header

Ceník služeb

Tisk Email

Název
Obsah služby
Ceny
Basic
Určen klientům, kteří předpokládají nepravidelné čerpání služeb v rozsahu 3-5 hodin měsíčně, v předem nespecifikovaných termínech. Zákazník si paušálním poplatkem předplácí 3 hodiny práce měsíčně na svých počítačích nebo síti, které může čerpat v libovolném termínu aktuálního měsíce. Při překročení předplaceného objemu práce je účtována hodinová sazba.
Paušál: 1800,- Hodin: 3 Sazba: 600,-Standard
Určen klientům, kteří předpokládají nepravidelné čerpání služeb v rozsahu 5-16 hodin měsíčně, v předem nespecifikovaných termínech. Zákazník si paušálním poplatkem předplácí 5 hodin práce měsíčně na svých počítačích nebo síti, které může čerpat v libovolném termínu aktuálního měsíce. Při překročení předplaceného objemu práce je účtována hodinová sazba.
Paušál: 2750,- Hodin: 5 Sazba: 550,-Medium
Určen klientům, kteří předpokládají nepravidelné čerpání služeb v rozsahu 10-20 hodin měsíčně, v předem nespecifikovaných termínech. Zákazník si paušálním poplatkem předplácí 10 hodiny práce měsíčně na svých počítačích nebo síti, které může čerpat v libovolném termínu aktuálního měsíce. Při překročení předplaceného objemu práce je účtována hodinová sazba.
Paušál: 5300,- Hodin: 10 Sazba: 530,-Profi
Určen klientům, kteří předpokládají nepravidelné čerpání služeb v rozsahu 20 a více hodin měsíčně, v předem nespecifikovaných termínech. Zákazník si paušálním poplatkem předplácí 20 hodin práce měsíčně na svých počítačích nebo síti, které může čerpat v libovolném termínu aktuálního měsíce. Při překročení předplaceného objemu práce je účtována hodinová sazba.
Paušál: 10000,- Hodin: 20 Sazba: 500,-Premium
Určen klientům, kteří předpokládají pravidelné čerpání služeb v rozsahu 33 a více hodin měsíčně, v předem určených termínech. Zákazník si paušálním poplatkem předplácí 33 hodin práce měsíčně na svých počítačích nebo síti, které může čerpat v předem určených termínech aktuálního měsíce. Při překročení předplaceného objemu práce nebo objednání prací mimo určené termíny je účtována hodinová sazba.
Paušál: 15000,- Hodin: 33 Sazba: 450,-

Pro všechny zde uvedené programy služeb je doprava technika hrazena 8,- Kč bez DPH za km. Pro speciální případy možno dohodnout jinou cenu. Pro outsourcing služeb je možno smluvně dojednat speciální ceny v souvislosti s dodávkou IT vybavení! Všechny zde uváděny ceny neobsahují DPH 20% V případě zájmu o naše služby kontaktujte naše obchodní oddělení.

Sdílejte s přátely

      

Server

Stránky běží na vlastním linuxovém serveru umístěném na páteřní lince. Jako HTTP server jsme zvolili APACHE.

Mysql

Jako databázový server jsme se rozhodli pro využití MySQL 5.

ABM Morava

počítače

eshop

it

výpočetní technika

hardware

software

internet

tvorba www stránek

programování

linux

microsoft

hosting

acer Executive partner

Hewlett packard Preferred partner

Microsoft gold partner

Joomla 1.5 Templates by JoomlaShine.com
TOPlist