header

Popis produktů a výroby

Tisk Email
Naše společnost kromě široké nabídky počítačových sestav a serverů značkových výrobců ACER a Hewlett Packard nabízí vlastní výrobky pod obchodní značkou ELECTRA A Power Rock.

Co je Electra

Electra je značka osobních počítačů pokrývající široké spektrum požadavků zákazníků na našem trhu. Počítače Electra uspokojí požadavky každého uživatele. Splňují veškeré předpoklady pro kancelářskou práci, výuku, zábavu, práci na internetu, poslouchání hudby, sledování filmů či nasazení do náročných prostředí jako je výzkum, řízení procesů, výroby apod. Počítače Electra vás přenesou do úžasného multimediálního světa digitálních technologií. Nemusíte být odborníkem, abyste poznali všechna zákoutí internetu, mohli sledovat DVD filmy nebo dokázali vytvářet vlastní CD disky. S počítačem Electra si usnadníte hodně práce a při zábavě si užijete spoustu legrace.

Výroba

Pro výrobu počítačů Electra jsou používány kvalitní značkové komponenty, které zaručují bezproblémovou funkčnost po celou dobu životnosti počítače. Pilířem jsou základní desky MSI, které doplňují grafické karty stejně zvučných výrobců Asus, Leadtek a MSI. Spolehlivé uložení dat zajišťují pevné disky Seagate nebo Western Digital. Komponenty pro počítače Electra jsou vybírány na základě dlouhodobých zkušeností a každý z nich prochází řadou testů. Každý vyrobený počítač je z montážní linky pečlivě testován a zahoříván po dobu minimálně 24 hodin. Konfigurace každého počítače Electra je uvedena na montážním listě počítače.

Co je Power Rock

Power Rock je značka serverů, které úspěšně nabízíme do malých a středních firem. Servery Power Rock splňují veškeré náročné požadavky ze strany zákazníků na spolehlivost, kompatibilitu a rychlost servisního zásahu.

Výroba

Servery Power Rock jsou vyráběny výhradně na značkových komponentech společností Intel a AMD. Veškeré komponenty pro servery Power Rock jsou vybírány na základě dlouhodobých zkušeností a každý z nich prochází řadou náročných testů. Každý vyrobený server je z montážní linky pečlivě testován a zahoříván po dobu minimálně 48 hodin. Konfigurace každého serveru Power Rock je uvedena na montážním listě serveru.

Prodejci - ABM Partneři

Počítače Electra a servery Power Rock můžete zakoupit v široké síti ABM Partnerů na celém území České republiky. Prodejny nabízející značkové počítače Electra a Power Rock snadno najdete podle známého loga ABM. Odborně vyškolený personál každého z prodejců ABM vám podá vyčerpávající informace a pomůže vám vybrat ten nejvhodnější model počítače nebo serveru pro vaše potřeby. Počítač Electra nebo sever Power Rock si můžete vybrat v klidu a v pohodlí i přes internet.

Atesty

Počítače Electra a servery Power Rock splňují všechny patřičné normy a požadavky pro prodej elektrotechnických výrobků na našem trhu. Na splnění těchto především technických norem spolupracujeme s Elektrotechnickým zkušebním ústavem. Na sestavy jsou dostupná prohlášení o shodě včetně podkladových protokolů.

Sdílejte s přátely

      

Server

Stránky běží na vlastním linuxovém serveru umístěném na páteřní lince. Jako HTTP server jsme zvolili APACHE.

Mysql

Jako databázový server jsme se rozhodli pro využití MySQL 5.

ABM Morava

počítače

eshop

it

výpočetní technika

hardware

software

internet

tvorba www stránek

programování

linux

microsoft

hosting

acer Executive partner

Hewlett packard Preferred partner

Microsoft gold partner

Joomla 1.5 Templates by JoomlaShine.com
TOPlist