header

Tiskové zprávy

Pojďte s náma za kulturou

Tisk Email
logo_veseleto.jpg Počítače, sítě, technika ... kolem všeho se každý znás denně točí. Pro informatika je to denní chleba. Ale i my žijeme kulturně. A nejen to. Podporujeme i kulturní akce. A tak i vy se pojďte snámi ponořit do seriálů letních akcí ve Frýdku-Místku. Příjdte si s námi odpočinout od počítačů, výpočetní techniky, nebo jen prostě od každodenního pracovního shonu.

Co vás čeká?

17.6. - 23.6. 2008 - Mezinárodní folklórní festival
4.-5.7.2008 - Sweetsen Fest 008
6.7.2008 - Indiáni ve frýdku
17.7. - 28.8.2008 - Zpívání pod lípou 2008
19.7.2008 - Jazz ve městě
7.7. a 21.9.2008 - Odpoledne s dechovkou
16.8.2008 - Beskydy Sound 08
21. - 23.8.2008 - Muzikantské žně
30. - 31.8.2008 - Frýdecké historické slavnosti


Beskydy sound, Jazz ve městě, Odpoledne s dechovkou a Indiálni ve Frýdku pořádají sdružení Region Beskydy a Beskydské informační centrum za významné podpory statutárního města Frýdek-Místek a partnerů včetně firmy ABM Morava s. r. o.
 

Nový portál Statutárního města Havířov spuštěn

Tisk Email
hav-znakm.jpg modra.png Dne 23.5. jsme úspěšně spustili dlouhodobý projekt internetového portálu Statutárního města Havířov ( www.havirov-city.cz ). Tento nový portál, který splňuje normy W3C a blindfrendly, obsahuje obrovské množství informací, které bylo přehledněji rozčleněno do tří barevně odlišených grafických layoutů. Celkově bylo z původního webu přeneseno a rozčleněno přes 1500 článků a 1,5 GB dat. 

Nový video server freeklip.cz

Tisk Email

pro sdílení video nahrávek pořádající soutěž

HVĚZDA INTERNETU

banner_160.gif Na českém internetu se objevil nový server freeklip.cz využívající platformy WEB 2.0. Oproti platformě WEB 1.0., na kterou jsme nejvíce zvyklí, se zde uživatelé aktivně podílejí na tvorbě obsahu serveru, dostávají se do role moderátorů a kritiků. Interakce je založena na formě diskusí, skupin a přátelství. Každý uživatel má vlastní profil a je součástí rozsáhlé komunity. Díky tomu je web freeklip.cz živým organismem, kde mohou tisíce uživatelů dát volnost své kreativitě.

 

Technické zabezpečení voleb

Tisk Email
Společnost ABM Morava s.r.o již poněkolikáté úspěšně zajišťovala sčítání výsledků voleb vlastní výpočetní technikou. Tuto nesmírně náročnou službu spočívající v poskytnutí kompletní PC sestavy pro každý volební okrsek a hodinový servis využilo v podzimních volbách několik měst na území Moravskoslezského kraje.  
 

Profesionální hosting

Tisk Email
ABM Morava s.r.o., přední specialista v poskytování IT služeb rozšiřuje nabídku o hostingové služby na vlastním páteřním serveru umístěném na páteřní lince Internetu o rychlosti 10 Mbps.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Server

Stránky běží na vlastním linuxovém serveru umístěném na páteřní lince. Jako HTTP server jsme zvolili APACHE.

Mysql

Jako databázový server jsme se rozhodli pro využití MySQL 5.

ABM Morava

počítače

eshop

it

výpočetní technika

hardware

software

internet

tvorba www stránek

programování

linux

microsoft

hosting

acer Executive partner

Hewlett packard Preferred partner

Microsoft gold partner

Joomla 1.5 Templates by JoomlaShine.com
TOPlist